Komunální volby 2014

FRANTIŠEK VAIT, MBA

 
Narodil jsem se 2. července 1955 v Teplicích. Dětství a mládí jsem prožil v Bohosudově (Krupka) u Teplic. Po absolvování Střední průmyslové školy Dopravní v Děčíně jsem nastoupil u ČSD jako výpravčí.

V roce 1974 jsem se oženil s Irenou Krejčovou, nyní Vaitovou. Poté se nám narodila dcera Veronika a syn David. Pro neustálé zdravotní potíže našich dětí jsme se v roce 1981 přestěhovali do České Kamenice, kde jsem nastoupil do tehdejších Severočeských papíren, kde jsem pracoval do roku 1987. Po odchodu z papíren jsem pracoval na několika technicko hospodářských funkcích v České Lípě, Děčíně a Praze. Od roku 2009 pracuji v Nemocnici následné péče VIA s.r.o (bývalé LDN) jako ředitel. Pro rozšíření znalostí jsem byl vedením společnosti vyslán na studium vzdělávacího programu Master od Busines Administration in Healthcare Management (MBA) zaměřené na zdravotnictví, které jsem zakončil v roce 2011.

Manželka Irena je v důchodu, má dospělá dcera Veronika žije a pracuje v České Kamenici, syn David žije a pracuje v Mostě. Mám dvě vnučky a jednoho vnuka. Ve volném čase, kterého bylo v poslední době poskrovnu rád pracuji na zahradě, vyjedu si na kole do našeho okolí, v zimě s lyžemi na hory.